Ar verta remontuoti?

Tikriausia jau uždavėte sau klausimą: Ar tikrai verta remontuoti, o gal pirkti naują?

FotoFix.lt pabandys padėti Jums ir jei vis dar abejojate ar verta remontuoti sugedusį fotoaparatą, perskaitykite 10 priežasčių kodėl reikia tai padaryti:

1. Remontuoti yra pigiau nei pirkti naują.

Jūs jau investavote į fotoaparatą anksčiau, todėl jei tai darėte ne per seniausiai tikriausiai verta atgaivinti savo investiciją.

2. Jūs mokate juo naudotis.

Jūs pažįstate savo turimą fotoaparatą, Jums nereikia skaityti instrukcijos kad galėtumėte juo naudotis, o su naujuoju fotoaparatu teks susipažinti iš naujo, o tai užims papildomo laiko. Ar tikrai turite laisvo laiko?

3. Fotoaparatų technologijos nusistovėjo.

Dar iki skaitmenines fotografijos egzistavo paprasta fotografija todėl vaizdo projektavimo srityje nieko naujo nebeišrandama. Jei Jūsų turimas fotoaparatas nėra labai senas, įsigijus naują – norimo stebuklo nesulauksite.

4. Jūsų fotoaparatas turi vertę.

Daugiau megapikselių nebūtinai reiškia daugiau kokybės. Fotoaparatai turintys 3 ir daugiau megapikselių puikiai atlieka savo darbą. Jei Jūs nesiruošiate savo nuotraukų paversti plakatais, kam mokėti už tai, ko niekada nepanaudosit?

5. Turimu fotoaparatu galite naudotis kaip atsarginiu.

Jei jau turite naujesnį fotoaparatą, neišmeskite senojo, juk būna kad kartais tenka naudotis fotoaparatu kur jis gali nukentėti, o juk savo naujojo fotoaparato sugadinti nesinori. Juk taip?

6. Suremontuokite ir perleiskite ji kitam vartotojui, o tada ieškokitės naujo.

Dažnai senesnis daiktas perleidžiamas vaikams ar jaunesniems asmenims. Kai įsigysite nauja fotoaparatą, Jūs turėsite progą jį saugoti nuo jaunesnių vartotojų, o jie – naudosis Jūsų senuoju.

7. Jūs pripratęs (-tusi) prie savo fotoaparato.

Galima sakyti Jūs savotiškai ji mylite. Leiskite mums padaryti tai, už ką jis Jums taip patinka – už galimybę įamžinti nuostabias akimirkas.

8. Viskas arba nieko.

Jei neveikia bent viena reikiama funkcija – tai jau priežastis nesidžiaugti savo fotoaparatu. Kartais tereikia nedidelio remonto ir visos funkcijos vėl pradeda veikti.

9. Nepraleiskite progos pagauti akimirką.

Jei fotoaparatas neveikia, Jūs galite praleisti begalę neįamžintų akimirkų. Remontas užtruks vos kelias dienas, tada ir vėl galėsite įamžinti tai, ką norite prisiminti vėl ir vėl.

10. Jūs jau žinote kur atliekamas remontas.

Mes pasirūpinsime Jūsų fotoaparatu, suteiksime garantija ir gražinsime jį tokį, koks jis Jumsreikalingas.